NAŠE VIZE MODERNÍHO BYDLENÍ – DOMY BLUDOVICE

O PROJEKTU

Unikátní komplex čtyř rodinných domů se tyčí v poklidném prostředí krásné přírody. Svažitý pozemek nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a blízký les. Při navrhování byl kladen velký důraz na vnější i vnitřní soulad s přírodou, avšak zároveň na prvním místě figurovalo pohodlí budoucích obyvatel. Nezaměnitelné architektonické řešení zajímavě spojuje prvky klasické architektury v podobě sedlové střechy a dřevěného obložení části stavby do moderního celku s akcentem industriální složky využité na nosné konstrukci zastřešení krytého stání a pergoly. Interiér perfektně prosvětluje slunce, které proudí z oken s výhledem na zeleň ze všech světových stran.

KDO ZA TÍM VLASTNĚ STOJÍ?

Petit Atelier. Ateliér s moderním inovativním týmem, pro nějž práce představuje koníček a spokojenost klienta symbolizuje hnací motor. Pod záštitou Jana Beneše už několik let pracuje na zlepšování úrovně rodinných domů na severní Moravě. Ten si při tvorbě svých návrhů zakládá na minimalismu, pokouší se dosáhnout efektivních, ekonomických konstrukcí a maximálně praktických staveb. Zároveň klade důraz na individuální přání klienta, se kterým se vždy snaží najít společné řešení.

Obrovské úsilí společnosti bylo mnohokrát oceněno významným titulem Stavba Moravskoslezského kraje, jenž naposledy obdržela v loňském roce za projekt v Malenovicích. Nesrovnatelné nápady a dlouholeté zkušenosti tak zde získaly podobu naprosto jedinečného rodinného domu poskytujícího dokonalý prostor pro bydlení.

JE ČAS SPLNIT SI SVŮJ SEN

KONTAKT

Petr Jež

Tel: +420 728 824 214
E-mail: jez.inspol@gmail.com