MODERNÍ DŮM OBKLOPEN PŘÍRODOU

 

DŮM, ZE KTERÉHO UŽ NEODEJDETE

Pokud se nastěhujete do jednoho z domů, už nikdy nebudete chtít odejít. Svým jedinečným moderním designem, prvotřídními materiály a individuálně navrženým interiérem v kombinaci s úchvatnou okolní krajinou realizuje sny těch, co prahnou po klidu, komfortu a soukromí zároveň. V širokém okolí nenaleznete nic jiného než přírodu, a proto se nemusíte obávat slídivých sousedů ani velkého silničního provozu, který by mohl ohrozit vaše děti.

Prostorná terasa s možností zastřešení přímo vybízí ke každodennímu sledování západů a východů slunce s šálkem kávy v ruce. Díky skvělému řešení je dokonale propojen interiér s exteriérem, a tak můžete z obývacího pokoje spojeného s kuchyní lehce projít ven na zahradu, jež v krásném počasí slouží jako skvělé místo na odpočinek, posezení s rodinou a přáteli nebo na zahradní slavnost s grilováním. V chladnějších měsících pro zahřátí poslouží podlahové vytápění s možností využití tepelného čerpadla na principu voda-vzduch, které vám výrazně ušetří budoucí náklady.

HLAVNÍ VÝHODY DOMŮ

MODERNÍ DESIGN

 

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY

 

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ INTERIÉRU

 

ÚSPORNÝ PROVOZ

 

SOUKROMÍ

 

KOMFORT A KLID

 

VIDEOPREZENTACE

DŮM 1

Cena domu od 6,999,999 Kč

DŮM 2

Cena domu od 6,999,999 Kč

DŮM 3

Cena domu od 6,999,999 Kč

DŮM 4 

Cena domu od 6,999,999 Kč

POUŽITÉ MATERIÁLY A TECHNOLOGIE

Na výstavbu komplexu používáme prvotřídní materiály těch nejlepších dodavatelů. Pod sedlovou i plochou střechu byl položen dřevěný krov a na celém objektu se využilo masivní zateplení. Domy dle energetické náročnosti spadají do kategorie B, což je činí velice úspornými (spotřeba 123 kWh/m2 za rok). Zpevněné plochy kolem budov doplňují stání až pro dvě vozidla.

Uvnitř naleznete klasickou elektroinstalaci umožňující instalaci žaluzií s elektrickým pohonem a podlahové vytápění s eventuálním vytápěním tepelným čerpadlem na principu vzduch-voda. 

KONTAKT

Petr Jež

Tel: +420 728 824 214
E-mail: jez.inspol@gmail.com